عکس بوتاکس تقلبی و اصل

راهنمای قیمت بوتاکس برای انواع برندهای خارجی و ایرانی

عکس بوتاکس تقلبی و اصل

قیمت بوتاکس
سلام و به خانه ی تخصصی بوتاکس خوش اومدین
امروز قصد داریم یه سری اطلاعات مفید و به روز درباره ی قیمت بوتاکس اصل و مرغوب بهتون بدیم. به نکات مهمی درباره ی انتخاب بهترین قیمت برای انواع برندهای خارجی و ایرانی اشاره میکنیم. همچنین، نکانی برای تشخیص بوتاکس اصل از تقلبی داریم که کمکتون میکنه پول اضافه ای بابت خرید بوتاکس غیر اصل نپردازین.
چند دقیقه ای با ما همراهی کنین.

قیمت انواع برند بوتاکس در ایران بر اساس نرخ ارز، تصمیم گیری وارد کننده یا نظر سازندگان داخلی متغیره.
قیمت واقعی بوتاکس بستگی به برند بوتاکس و نیز مقدار واحد مورد استفاده ی شما داره. البته خوبه که درباره ی حداقل و حداکثر واحد تایید شده برای تزریق به هر یک از مناطق صورت و بدن اطلاعات داشته باشیم. به عبارتی، اگه بدونیم حداقل دوز مورد نیاز بوتاکس برای هر قسمت از بدن چقدره میتونیم حداقل قیمت رو در بیاریم. 
به علاوه، فرض کنین به طور میانگین، هر واحد بوتاکس بین 10 تا 15 دلار قیمت داره. در این صورت، برای از بین بردن اخم پیشانی تون، 20 واحد تزریق لازم میشه، این یعنی یعنی بین 200 تا 300 دلار باید هزینه کنین.
برای از بین بردن خط اخم بین دو ابرو حدود 40 واحد بوتاکس نیاز میشه. این یعنی حداقل 800 دلار براتون آب میخوره.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

فراموش نکنیم که اگه دوز بوتاکس بیشتر از حد تایید شده ی استاندارد باشه، عوارض برامون ایجاد میکنه. این یعنی هم پولمون هدر رفته، هم نتیجه نگرفتیم و دچار عوارض نیز شدیم. 

5 نکته برای پس انداز قبل از پرداخت هزینه بوتاکس

5 نکته که قبل از پرداخت هزینه بوتاکس باید بدانید

میگن اگه تمام آدم ها از کودکی دروس هوش مالی رو فرا گرفته بودن، هرگز پولشون رو بابت خرید چیزهای بی کیفیت، خارج از اولویت یا مضر هدر نمیدادن.

معنی داشتنِ هوش مالی در تزریق بوتاکس این نیست که تخفیف ارزان بگیریم یا حتی بوتاکس مرغوب بزنیم. معنی واقعی ش اینه که قبل از تزریق این 5 نکته رو بدونیم تا پولمون هدر نره:

 1. اگه بدن ما شرایط مساعدی برای پذیرش بوتاکس رو نداشته باشه، بوتاکس زدن یعنی دور ریختن بخشی از درآمدمون. بنابراین، باید از همون اول کاندید مناسبی برای تزریق بوتاکس باشیم.
   تزریق بوتاکس برای چه کسانی ضرر دارد

  2. آشنایی با انواع برند بوتاکس مرغوب و نامرغوب کمکمون میکنه تا پولمون رو بابت تزریق بوتاکس بی کفیفیت هدر ندیم. به عبارتی، آشنایی با بوتاکس اصل و تقلبی لازمه. یه مقاله جامع درباره ی تشخیص بوتاکس اصل از تقلبی در پایان همین متن گذاشتم که خیلی به کارتون میاد.
  فرض کنین یه مرکز قیمت دیسپورت رو ارزان تر از حد معمول گذاشته. شما خوشحال میشین و تزریق میکنین. اما آیا میدونین چیزی به نام دیسپورت ارزان نداریم و به احتمال صد در صد تقلبی هست! این یعنی اگه قیمت واقعی دیسپورت انگلیسی رو (که در وبسایت شرکت سازنده اعلام کرده) میدونستیم، به این جور مراکز اعتماد نمیکردیم و پولمون رو هدر نمیدادیم.
  نکته: بوتاکس های چینی مورد تایید وزارت بهداشت نیستن. بعضی از این بوتاکس ها به اسم برندهای کانادایی، انگلیسی یا فرانسوی و عموما با قیمت پایین تر به فروش میرسن.
  اگه مرکز زیبایی معتبر انتخاب کنین و یا 7 روش تشخیص بوتاکس اصل از تقلبی رو بدونین، گرفتار برندهای تقلبی نمیشین.
  3. در مورد قیمت منطقیِ بوتاکس، ابتدا برند مورد نظرتون رو در نظر بگیرین. ببینین هر ویال چند واحد هست. قیمت اصلی برند رو از وبسایت شرکت سازنده همون برند در بیارین. به علاوه، قیمت های مختلف همون برند رو از چندین وبسایت تخصصی زیبایی و چندین داروخانه بپرسین. با هم مقایسه کنین و در پایان منصفانه ترینش رو انتخاب کنین.
  نکته: برای تزریق دیسپورت در مقایسه با بوتاکس، به واحد بیشتری نیاز دارین (حدود دو و نیم برابر).
  4. به تاریخ تولید و انقضاء بوتاکس توجه کنین. ظاهرا یه وبسایت خارجی مشهور هست که برندهای تقلبی رو در آمریکا میفروشه (online botox pharmacy و یا onlinebotox.com)
  این برندها مورد تایید FDA نیستن. یکی از نشانه های تقلبی بودنشون اینه که تاریخ تولید و انقضاء بوتاکس روی ویال با روی کارتن با هم فرق میکنه.

  5. بعد از تشخیص بوتاکس اصل از تقلبی، در آوردن قیمت تقریبی، و توجه به تاریخ انقضا، نوبت به انتخاب بهترین مرکز تزریق بوتاکس یا بهترین دکتر تزریق بوتاکس در تهران و شهرهای مورد نظر میرسه.
  شاید تزریق بوتاکس ساده و راحت به نظر برسه اما در حقیقت یه کار تخصصی ست که با حفظ سلامت پوست و بدن شما سروکار داره. عواقب تزریق بوتاکس توسط افراد غیر پزشک و غیرمتخصص بسیار جدی و ناخوشایند هست. در سال چندین گزارش از عوارض تزریق بوتاکس توسط افراد کم تجربه به دست وزارت بهداشت میرسه.
  اگه شما از همون اول یه مرکز تخصصی متعهد و منصف برای تزریق بوتاکس رو انتخاب کنین، با هیچ مشکلی برخورد نخواهید کرد. مراکز معتبر دوست دارن خوشنام، ماندگار و محبوب باشن و به همین دلیل هرگز مارک های نامرغوب رو تزریق نمیکنن.

بهترین دکتر تزریق بوتاکس لب در تهران، اصفهان، مشهد و کرمان

شرایط ذخیره و تاریخ انقضاء بوتاکس باز شده و باز نشده

بوتاکس در شرایط خاصی نگهداری میشه. اگه ویال یا همون ظرف محتوی بوتاکس باز نشده باشه باید در یخچال و در دمای بین 2 تا 8 درجه سانتی گراد نگهداری بشه. یک ویال 100 واحدی باز نشده حداکثر به مدت 36 ماه در یخچال قابل ذخیره هست. ویال 200 واحدی رو حداکثر تا 24 ماه میشه در یخچال ذخیره کرد.

نکته: بوتاکس مسپورت از تاریخ تولید تا شش ماه قابلیت استفاده داره بعد از شش ماه تاریخ گذشته میشه.

نکته: دیسپورت باید زیر صفر درجه نگهداری بشه.  بوتاکس زیومین یا زئومین یخچالی نیست.

هشدار: تزریق بوتاکس تاریخ گذشته بسیار مضر و با عوارض جدی همراه خواهد بود.

نکته مهم:
اگه ویال بوتاکس باز بشه و به حالت آبکی در بیاد، تا 24 ساعت باید با سرنگ تزریق بشه، وگرنه فاسد شده یا اثربخشی خود رو تا 70 درصد از دست خواهد داد.

7 روش تشخیص قطعی بوتاکس اصل از تقلبی

با 7 روش ساده برای تشخیص بوتاکس اصل از تقلبی آشنا باشین:

 1. ویال بوتاکس همون ظرف نگهداری بوتاکس هست. اگه تاریخ تولید و انقضای بوتاکس روی ویال و روی کارتن بوتاکس یکی نباشه، این یعنی تقلبی!
 2. به فونت و جزییاتی که روی ویال بوتاکس و روی کارتن نوشته شده دقت کنین. وبسایت اصلی سازنده رو چک کنین و تصویر واقعی رو مطابقت بدین. مطمئن باشین بوتاکس های تقلبی رو میشه با همین جزییات شناسایی کنین.
 3. به تفاوت برچسب و بسته بندی محصول دقت کنین.
 4. اگه قسمتی از محصول به زبان انگلیسی نیست نشانه تقلبی بوذنش هست. البته منظورمون بوتاکس مسپورت ایرانی نیست. شرکت سازنده مسپورت هم وبسایت رسمی داره و هم تمامی اطلاعات قیمت و جزییات رو روی وبسایت درج کرده.
 5. به دوزهای توصیه شده که روی محصول یا در بروشور درج شده توجه کنین و با اطلاعات وبسایت اصلی مطابقت بدین. اگه به جای سرنگ از قبل پر شده با آمپول مواجه شدین تقلبی هست.
 6. هر برند بوتاکس اصلی یه کد مخصوص و استاندارد داره که میتونین دربارش سرچ کنین.
 7. حتما به یخچالی بودن یا غیر یخچالی بودن محصول توجه کنین. اگه بوتاکس یخچالی باشه ولی در سرایط غیر یخچالی به دست شما برسه یا نگهداری بشه پس تقلبی ست.

با این 10 تا شرایط بوتاکس نکنید

اگه از نظر سلامت جسمی و روحی در شرایط مساعدی قرار دارین، با خیال راحت بوتاکس کنین.

اما با شرایط زیر، بهتره یا با پزشک مشورت کنین و یا اصلا بوتاکس نکنین، چون به احتمال زیاد وقوع عوارض در کمین شماست:

 1. عفونت در ناحیه تزریق
 2. وجود تبخال یا زگیل ویروسی درمان نشده در محل تزریق
 3. بارداری و شیردهی
 4. ابتلا به بیماری های انعقاد خون
 5. ابتلا به اختلالات اعصاب (کار اصلی بوتاکس فلج کردن عضلات و قطع موقتی پیامهای بین پایانه های عصبی در زیر پوست هست)
 6. آلرژی جدی به سم بوتولینوم
 7. ابتلا به اختلالات تنفسی یا بینایی
 8. ابتلا به اختلالات بلعیدن
 9. ضعف عضلانی
 10. جراحی قبلی در محل تزریق

حداکثر دوز تزریق بوتاکس

با انتخاب متخصص خوب تزریق بوتاکس هیچ مشکلی برای شما پیش نمیاد. متخصصین میدونن چه دوزی از بوتاکس رو برای کجای صورت و بدن شما تزریق کنن تا بهترین نتیجه به دست بیاد. 

برای اطلاع،
دوز تزریق بوتاکس نباید از 360 واحد فراتر بره. اوردوز بدن با سم بوتاکس عوارض نامطلوبی رو در پی خواهد داشت. به خصوص، اوردوز اطراف چشم ممکنه به نابینایی یا حداقل به افتادگی جدی پلک منجر بشه.
نکته: دوزهای بوتاکس برای هر قسمت از صورت ممکنه متفاوت باشن.  برای پیشانی  20 واحد کفایت میکنه. برای خط اخم بین ابروها دو برابر نیاز میشه.

قیمت دیسپورت 300 واحدی-قیمت دیسپورت 500 واحدی

هر ویال دیسپورت 300 یا 500 واحد می باشد. قیمت دیسپورت اصل گرونه چون اینظور که شواهد نشون میده دیسپورت ماندگاری و اثربخشی سریعتری داره.
برای اطلاعات قیمت دیسپورت، با مرکز شریعتی در تهران تماس بگیرین. این مرکز از ویزگی های تعهد، صداقت و انصاف در ارایه قیمت ها و تخفیف های لیزر و زیبایی برخورداره. با همین لینک میتونین قیمت های واقعی لیزر موهای زائد رو نیز مشاهده کنین.

قیمت بوتاکس زئومین آلمان-قیمت بوتاکس کنیتوکس

بوتاکس زئومین آلمان جزو برندهای برتر و مورد تایید وزارت بهداشت هست.

برای جدیدترین قیمت زئومین یا کنیتوکس، با مرکز شریعتی در تهران تماس بگیرین.

با آرزوی شادمانی و سلامتی برای شما عزیزان

مریم اکبری زاده، عضو دپارتمان پژوهشی وبسایت تخصصی بوتاکس

تمامی مطالب فوق از بهترین منابع پزشکی جهان مانند healthline، webmed و نیز از مقالات معتبر ISI درج شده.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن