راهنمای قیمت بوتاکس برای انواع برندهای خارجی و ایرانی

1.5/5 - (2 امتیاز)

قیمت بوتاکس

قیمت بوتاکس چه تاثیری بر نتایج بوتاکس دارد؟

آیا اینکه برند بوتاکس ارزان قیمت باشد یا گران قیمت و یا متوسط اهمیت دارد؟

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

در مطلب کنونی، به نکات مهمی درباره ی انتخاب بهترین قیمت بوتاکس برای انواع برندهای خارجی و ایرانی اشاره میکنیم. از همراهی شما خرسندیم.

عوارض بوتاکس ارزان قیمت

قیمت بوتاکس: برند و مقدار واحد بوتاکس

قیمت انواع برند بوتاکس در ایران بر اساس نرخ ارز، تصمیم گیری وارد کننده یا نظر سازندگان داخلی متغیر است.
قیمت واقعی بوتاکس بستگی به برند بوتاکس و نیز مقدار واحد مورد استفاده ی شما دارد.

نکته اول: بوتاکس ارزان قیمت تزریق نکنید زیرا به جای ماده بوتاکس مرغوب محتوی آب و ناخالصی می باشد. بوتاکس های ارزان قیمت عوارض متعددی ایجاد می کنند. از جمله، عدم قرینگی ابروها، افتادگی پلک، سردرد، آسیب به عضله، مشکلات لبخند، تکلم و صحبت و غیره.
نکته دوم: همیشه از چند مرکز مختلف درباره یک برند و با توجه به مقدار واحد بوتاکس روی ویال شیشه ای قیمت بگیرید. به علاوه، در نظر بگیرید که قیمت نهایی رو پزشک اعلام می کنند زیرا ممکن است دوز کمتر یا بیشتری برای شما استفاده شود. 

البته خوب است که درباره ی حداقل و حداکثر واحد تایید شده برای تزریق به هر یک از مناطق صورت و بدن اطلاعات داشته باشیم. به عبارتی، اگر بدانیم حداقل دوز مورد نیاز بوتاکس برای هر قسمت از بدن چقدر است میتونیم حداقل قیمت رو در بیاریم. 
به علاوه، فرض کنید به طور میانگین، هر واحد بوتاکس بین 10 تا 15 دلار قیمت دارد. در این صورت، برای از بین بردن اخم پیشانی، 20 واحد تزریق لازم می شود، این یعنی یعنی بین 200 تا 300 دلار باید هزینه کنید.
برای از بین بردن خط اخم بین دو ابرو حدود 40 واحد بوتاکس نیاز میشه. این یعنی حداقل 800 دلار برای شما آب می خورد.

5 تا از اشتباهات مالی در تزریق بوتاکس

اطلاعات عمومی قبل از بوتاکس به ما کمک می کنند تا علاوه بر نتایج خوب، از نظر پول و وقت نیز صرفه جویی بهینه ای کنیم.

 1. مطمئن شوید که کاندید مناسبی برای تزریق بوتاکس هستید. اگر تزریق بوتاکس ضرر داشته باشد، پولتان را برای مراکز نامعتبر دور نریزید! 
   تزریق بوتاکس برای چه کسانی ضرر دارد

  2. بوتاکس مرغوب تزریق کنید. بوتاکس های تقلبی شباهت زیادی با اصلی دارند. به یک مرکز معتبر با پزشک متخصص مجرب مراجعه کنید تا دچار عوارض بوتاکس تقلبی یا بی کیفیت نشوید. مراکز زیادی هستند که تبلیغات تخفیف بوتاکس ارزان قیمت دارند. برای مثال، تخفیف دیسپورت تقلبی و یا بوتاکس چینی تحت عنوان برند کانادایی، انگلیسی یا فرانسوی که نصف تا یک سوم قیمت برند اصل می باشد!
  3. در مورد قیمت منطقیِ بوتاکس، ابتدا برند مورد نظرتون رو در نظر بگیرین. ببینید هر ویال چند واحد است. قیمت اصلی برند رو از وبسایت شرکت سازنده همون برند در بیاورید. به علاوه، قیمت های مختلف همون برند رو از چندین وبسایت تخصصی زیبایی و چندین داروخانه بپرسین. با هم مقایسه کنید و در پایان منصفانه ترینش رو انتخاب کنید.
  نکته: برای تزریق دیسپورت در مقایسه با بوتاکس، به واحد بیشتری نیاز دارین (حدود دو و نیم برابر).
  4. به تاریخ تولید و انقضاء بوتاکس توجه کنید. ظاهرا یک وبسایت خارجی مشهور است که برندهای تقلبی رو در آمریکا می فروشد (online botox pharmacy و یا onlinebotox.com)
  این برندها مورد تایید FDA نیستند. یکی از نشانه های تقلبی بودنشون اینه که تاریخ تولید و انقضاء بوتاکس روی ویال با روی کارتن با هم فرق می کند.

  5. انتخاب بهترین مرکز تزریق بوتاکس یا بهترین دکتر تزریق بوتاکس در تهران اهمیت زیادی دارد.
  شاید تزریق بوتاکس ساده و راحت به نظر برسد اما در حقیقت یک کار تخصصی ست که با حفظ سلامت پوست و بدن شما سروکار دارد. عواقب تزریق بوتاکس توسط افراد غیر پزشک و غیرمتخصص بسیار جدی و ناخوشایند است. 

شرایط ذخیره بوتاکس پلمپ -تاریخ تولید و انقضاء

بوتاکس در شرایط خاصی نگهداری میشه. اگه ویال یا همون ظرف محتوی بوتاکس باز نشده باشه باید در یخچال و در دمای بین 2 تا 8 درجه سانتی گراد نگهداری بشه. یک ویال 100 واحدی باز نشده حداکثر به مدت 36 ماه در یخچال قابل ذخیره هست. ویال 200 واحدی رو حداکثر تا 24 ماه میشه در یخچال ذخیره کرد.

نکته: بوتاکس مسپورت از تاریخ تولید تا شش ماه قابلیت استفاده داره بعد از شش ماه تاریخ گذشته می شود.

نکته: دیسپورت باید زیر صفر درجه نگهداری شود.  بوتاکس زیومین یا زئومین یخچالی نیست.

هشدار: تزریق بوتاکس تاریخ گذشته بسیار مضر و با عوارض جدی همراه خواهد بود.

نکته مهم:
اگه ویال بوتاکس باز شود و به حالت آبکی در آید، تا 24 ساعت باید با سرنگ تزریق بشه، وگرنه فاسد شده یا اثربخشی خود رو تا 70 درصد از دست خواهد داد.

نشانه های اصل بودن برند بوتاکس

7 روش تشخیص قطعی بوتاکس اصل از تقلبی

با 7 روش ساده برای تشخیص بوتاکس اصل از تقلبی آشنا شوید:

 1. ویال بوتاکس همون ظرف نگهداری بوتاکس است. اگر تاریخ تولید و انقضای بوتاکس روی ویال و روی کارتن بوتاکس یکی نباشد، این یعنی تقلبی!
 2. به فونت و جزییاتی که روی ویال بوتاکس و روی کارتن نوشته شده دقت کنید. وبسایت اصلی سازنده رو چک کنین و تصویر واقعی رو مطابقت دهید. مطمئن باشید بوتاکس های تقلبی رو می توان با همین جزییات شناسایی کنید.
 3. به تفاوت برچسب و بسته بندی محصول دقت کنید.
 4. اگر قسمتی از محصول به زبان انگلیسی نیست نشانه تقلبی بوذنش است. البته منظور بوتاکس مسپورت ایرانی نیست. شرکت سازنده مسپورت  تمامی اطلاعات قیمت و جزییات رو روی وبسایت رسمی خود درج کرده.
 5. به دوزهای توصیه شده که روی محصول یا در بروشور درج شده توجه کنید و با اطلاعات وبسایت اصلی مطابقت دهید. اگر به جای سرنگ از قبل پر شده با آمپول مواجه شدید تقلبی ست.
 6. هر برند بوتاکس اصلی یک کد مخصوص و استاندارد دارد که می توانید درباره آن سرچ کنید.
 7. حتما به یخچالی بودن یا غیر یخچالی بودن محصول توجه کنید. اگه بوتاکس یخچالی باشه ولی در سرایط غیر یخچالی به دست شما برسد یا نگهداری شود، تقلبی ست.

با این 10 مشکل، بوتاکس نزنید

اگه از نظر سلامت جسمی و روحی در شرایط مساعدی قرار دارید، با خیال راحت بوتاکس کنید.

اما با شرایط زیر، بهترست یا با پزشک مشورت کنید و یا اصلا بوتاکس نزنید.

 1. عفونت در ناحیه تزریق
 2. وجود تبخال یا زگیل ویروسی درمان نشده در محل تزریق
 3. بارداری و شیردهی
 4. ابتلا به بیماری های انعقاد خون
 5. ابتلا به اختلالات اعصاب (کار اصلی بوتاکس فلج کردن عضلات و قطع موقتی پیامهای بین پایانه های عصبی در زیر پوست هست)
 6. آلرژی جدی به سم بوتولینوم
 7. ابتلا به اختلالات تنفسی یا بینایی
 8. ابتلا به اختلالات بلعیدن
 9. ضعف عضلانی
 10. جراحی قبلی در محل تزریق

حداکثر دوز تزریق بوتاکس

با انتخاب متخصص خوب تزریق بوتاکس هیچ مشکلی برای شما پیش نمی آید. متخصصین میدانند چه دوزی از بوتاکس رو برای کجای صورت و بدن شما تزریق کنند تا بهترین نتیجه به دست بیاد. 

برای اطلاع،
دوز تزریق بوتاکس نباید از 360 واحد فراتر رود. اوردوز بدن با سم بوتاکس عوارض نامطلوبی رو در پی خواهد داشت. به خصوص، اوردوز اطراف چشم ممکن است به نابینایی یا حداقل به افتادگی جدی پلک منجر شود.
نکته: دوزهای بوتاکس برای هر قسمت از صورت ممکنه متفاوت باشند. برای پیشانی  20 واحد کفایت می کند. برای خط اخم بین ابروها دو برابر نیاز می شود.

قیمت دیسپورت 300 واحدی-قیمت دیسپورت 500 واحدی

هر ویال دیسپورت 300 یا 500 واحد می باشد. قیمت دیسپورت اصل گرونه چون اینظور که شواهد نشون میده دیسپورت ماندگاری و اثربخشی سریعتری دارد.
برای اطلاعات قیمت دیسپورت، با مرکز شریعتی در تهران تماس بگیرید. این مرکز از ویزگی های تعهد، صداقت و انصاف در ارایه قیمت ها و تخفیف های لیزر و زیبایی برخوردارست. با همین لینک میتونین قیمت های واقعی لیزر موهای زائد رو نیز مشاهده کنید.

قیمت بوتاکس زئومین آلمان-قیمت بوتاکس کنیتوکس

بوتاکس زئومین آلمان جزو برندهای برتر و مورد تایید وزارت بهداشت هست.

برای جدیدترین قیمت زئومین یا کنیتوکس، با مرکز شریعتی در تهران تماس بگیرید.

تمامی مطالب فوق از بهترین منابع پزشکی جهان مانند healthline، webmed و نیز از مقالات معتبر ISI درج شده.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن