ترمیم بوتاکس ابرو و پیشانی در بهترین کلینیک بوتاکس تهران

فهرست مطالب

ترمیم بوتاکس

ترمیم بوتاکس چیست؟

تا حالا پیش آمده از نتایج تزریق بوتاکس خود راضی نباشید و یا اثر بوتاکس از بین رفته باشد؟ ممکن است دو هفته، دو ماه و یا چهار پنج ماهی از تزریق اولتان گذشته ولی اثر بوتاکس آنطور که باید کامل نشده. در چنین شرایطی، به ترمیم بوتاکس یا همان تزریق مجدد بوتاکس نیاز دارید. 

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

آیا تجربه درخشندگی پیشانی پس از تزریق بوتاکس را دارید؟
همه ی ما دوست داریم که پوست درخشان، صاف و پر از انرژی داشته باشیم. 

حیف است که زنی جوان باشیم اما پیشانی پژمرده و خط اخم مان در نظر دیگران از ما یک شخصیت ظاهرا بداخلاق عبوس و بی انرژی بسازد!  اما اصلا نگران نباشید. با یک جلسه تزریق بوتاکسِ دوز مناسب اصلا نیازی به ترمیم زودهنگام ندارید. پزشک مرکز شریعتی (آدیا-تهران اسکین) ناجی شماست. به علاوه، هزینه تزریق بوتاکس اصلا نگران کننده نیست. با کمی صرفه جویی می توانید همیشه زیبا و بانشاط بمانید. 

داستان واقعی زیر برای بانوان دوست داشتنی و خانه داری نوشته شده که…..

مقاله کامل تزریق بوتاکس پیشانی زنان

در مطلب حاضر، به 17 پرسش و پاسخ درباره ترمیم بوتاکس می پردازیم. 
تمامی پاسخ ها به نقل از پزشک مجرب و گزارشات میدانی مرکز شریعتی (تهران اسکین) و منابع معتبر می باشند.

ترمیم بوتاکس حرفه ای صورت

بهترین زمان تمدید بوتاکس

سوال: ترمیم بوتاکس چند وقت یکبار است؟

پاسخ:
ماندگاری بوتاکس در حالت کلی بین 3 تا 4 ماه و برای برخی برندها و بستگی به ژنتیک پوست و مراقبت های بعد از بوتاکس ممکن است حتی تا 6 ماه نیز طول بکشد. بنابراین، هر زمان که اثرات بوتاکس قبی شما کمرنگ شد، می توانید مجدد تزریق کنید.

مدت زمان ترمیم بوتاکس

ترمیم بوتاکس به معنی تزریق مجدد بوتاکس می باشد. کل مدت زمان تزریق بوتاکس چند دقیقه کوتاه می باشد. و اما اگر منظور شما فاصله ی هر جلسه بوتاکس با جلسات بعدی ست، هر 3 الی 4 ماه یکبار بهتر است تمدید کنید. هر چه قدر بتوانید با تمرین عضلات صورت خود را کمتر منقبض کنید، ماندگاری بوتاکس بیشتر و نیاز کمتری به تمدید خواهید داشت.
اگر پزشک دوز پایینی تزریق کردند، اثرات بوتاکس پس از دو تا چهار هفته کامل مشاهده نمی شود و بایستی در این بازه زمانی دوباره انجام شود.
نکته: توجه کنید که دوز بالای تزریق نباید در کمتر از یکماه تکرار شود وگرنه دچار مسمومیت بوتاکسی خواهید شد. 

پرسش و پاسخ ترمیم بوتاکس

پرسش و پاسخ درباره ترمیم بوتاکس حرفه ای

چرا بوتاکس اثر نمی کند؟

پاسخ سوال از مرکز بوتاکس شریعتی (تهران اسکین):
14 روز پس از تزریق بوتاکس، محال است که بوتاکس هیچ تاثیری نداشته باشد، مگر اینکه آب خالی تزریق شده باشد! 

این تصور که بوتاکس هیچ اثری بر نواحی تزریق نداشته اشتباه است. بنابراین، تاثیر بوتاکس پس از 14 روز کاملا مشخص است. از سه روز پس از تزریق، اثرات بر نواحی پنجه کلاغی دور چشم شروع شده و سپس اثرات بر محو شدن خط اخم بین ابروها در طی این 14 روز کامل میشود.

چرا بوتاکس بر من اثر نکرد؟ 

در شرایط زیر، ممکن است پس از 14 روز همچنان اثرات کامل بوتاکس را مشاهده نکنید:

 • بوتاکس غیر استاندارد، برای مثال، به جای بوتاکس، آب به زیر پوستتان تزریق شده باشد! 
 • پزشک به هر دلیلی، و از جمله دلایل پزشکی مانند حساسیت بدنتان، عمدا دوز پایین بوتاکس را برای شما تزریق کرده باشند.
 • خود شما با فعالیت ورزشی افراطی یا ماندن در گرمای شدید، برای مثال حمام بخار یا نور شدید آفتاب، مانع از اثرگذاری کامل بوتاکس شوید. بدین معنی که، سوخت و ساز بدنتان را بالا می برید و در نتیجه از ماندگاری بوتاکس کم می کنید.

 ترمیم بوتاکس 14 روز بعد از تزریق 

اصطلاح رایجی داریم با عبارت “ترمیم بوتاکس 14 روز بعد”. برخی کلینیک ها و مراکز تزریق بوتاکس در جلسه اول دوز پایین بوتاکس یا نصف دوز را برای شما تزریق می کنند و نیمه مابقی را به 14 روز بعدی موکول می کنند. این کار به دو علت انجام می شود: کم تجربگی پزشک و ارزیابی حساسیت بیمار که برای اولین بار بوتاکس را تجربه می کند. البته پزشکان مجرب چیزی به نام ترمیم بوتاکس پس از دو هفته را چندان معنا دار نمی دانند. آنها از همان ابتدا مناسب ترین دوز را جهت دستیابی به بهترین نتایج و ماندگاری شش ماهه تزریق می کنند. 

آیا دو هفته بعد از بوتاکس به ترمیم نیاز دارم؟

پاسخ از مرکز شریعتی (تهران اسکین):
عبارت “ترمیم بوتاکس پس از دو هفته” چندان معنی دار نیست! اگر بوتاکس در نقاط مناسب و با دوز مناسب تزریق شود، اثرات کامل خود را در 14 روز دارد و نیازی به ترمیم پیدا نمی کنید. پس از گذشت دو هفته، شما می توانید اثرات کامل بوتاکس از جمله قرینگی ابروها، رفع چین و چروک های شقیقه و پیشانی، و غیره قابل مشاهده است. با انتخاب بهترین کلینیک تزریق بوتاکس صورت، پس از یکبار تزریق درست و به جا، هیچ ناحیه ای برای ترمیم باقی نمی ماند. پس از دو هفته، نمی توانید اخم کنید یا هیچ چینی روی پیشانی شما نمی افتد یا اینکه موقع خنده چروک های کنار چشم ایجاد نمی شود. 

ترمیم بوتاکس در موارد استثناء

موارد استثنایی هم داریم که به ترمیم بوتاکس نیاز پیدا می کنید:

 • افراد دارای حساسیت بدنی به بوتاکس یا وجود یک بیماری که در تزریق اول دکتر احتیاط به خرج می دهند. پزشک دوز پایینی از بوتاکس را به ناحیه مورد نظر تزریق می کنند. برای دیدن نتایج تا دو هفته صبر می کنید. 
 • افرادِ حساس به علت ترس از نتایج نامطلوب! منظور افرادی ست که از ماسکه شدن صورت یا بالا رفتن بیش از حد ابرو هراس دارند. این مورد ترمیم را پزشکان کم تجربه انجام میدهند: نیمی از دوز را در ابتدا تزریق کرده و نیم دیگر را به 14 روز بعد موکول می کنند. البته این مورد تزریق نیمه کاره در مرکز شریعتی اتفاق نیفتاده، چرا که از همان ابتدا تزریق حرفه ای بوتاکس در دوز مناسب توسط پزشک مجرب انجام می شود.
 • در مورد آخر، فعالیت افراطی یا گرمای بیش از حد بدن که از اثر بوتاکس می کاهد. افراد دارای فعالیت زیاد ورزشی یا افرادی که مرتب به حمام سونا و جکوزی می روند ممکن است به نتایج دلخواه نرسند. 

بهترین کار بعد از بوتاکس چیست؟

 • خیلی ریلکس استراحت کنید.
 • کاری به محل تزریق نداشته باشید و با آن بازی نکنید.
 • موارد مراقبت بعد از بوتاکس رو رعایت کنید.

مراقبت بعد از ترمیم بوتاکس

پس از هر بار بوتاکس، لیست مراقبت های بعد از بوتاکس را به خاطر داشته باشید:

 • چند ساعت اول، فورا دراز نکشید. محل تزریق را لمس نکنید و فشار ندهید. سرتان را به سمت بالا و به عقب نگه دارید.
 • موقع خواب سرتان بالا و به عقب باشد به طوری که به محل تزریق فشار وارد نشود.
 • مصرف مشروبات الکلی، قرص های ترامادول، روانگردان و مخدرها اکیدا ممنوع است زیرا خطر کما و مرگ را در پی دارد!
 • حداقل یکی دو شبانه روز ورزش یا فعالیت شدید نکنید. حداقل تا سه ساعت ورزش معمولی نیز نکنید.
 • تا سه روز از حمام داغ، سونا و جکوزی بپرهیزید.
 • از مصرف مواد تورم زا مانند الکل، نمک و فست فودها خودداری کنید. 
 • قرص های رقیق کننده خون مانند آسپرین، وارفارین ممکن است کبودی و تورم محل تزریق را افزایش دهند.
 • ماساژ صورت، میکرودرم ابریژن و برخی عمل های زیبایی با بوتاکس تداخل دارند. با پزشک مشورت کنید.

چند بار میتوان بوتاکس انجام داد؟

بوتاکس در بهترین حالت تا 6 ماه و در بدترین حالت تا 2 ماه ماندگاری دارد.
اینکه چند بار در سال می توانید بوتاکس تزریق کنید بستگی به ژنتیک پوست، سن و وضعیت پیری پوستتان دارد. بوتاکس بر خطوط و چین های ریز و سطحی بهتر عمل می کند تا عمیق. 

بهترین سن برای تزریق بوتاکس چیست؟

سن بوتاکس به وضعیت پوست بستگی خودتان دارد. بهترین سن اواخر بیست و اوایل سی سالگی می باشد.
از سنین بلوغ به بعد، هر زمان که خطوط و چین و چروک های ناشی از حرکت عضلات اخم، خنده و پنجه کلاغی دور چشم مشاهده شد، زمان بوتاکس فرا رسیده. 

آیا سن 40، 50 و 60 سالگی برای بوتاکس مناسب است؟ 

بعضی از مراجعین می پرسند: “من دیگه سنم بالای 40 رسیده، اصلا ارزش داره بوتاکس کنم؟ جواب میده؟”

پاسخ: محدودیت سنی برای تزریق بوتاکس وجود ندارد. برای کسب بهترین نتایج جوانسازی، شما می توانید علاوه بر بوتاکس از روش های مکمل یا جایگزین مانند اندولیفت، رادیوفرکانسی، میکرودرم فیس آپ پوست، میکرونیدلینگ، مزوتراپی و غیره کمک بگیرید. مطمئن باشید تزریق بوتاکس خیلی بهتر از بوتاکس نزدن است. 

نکته: اندولیفت به عنوان معجزه ی جوانسازی قرن جدید شناخته شده. 

جایگزین بوتاکس اندولیفت میکرودرم آر اف

عوارض  بوتاکس همزمان با مصرف خودسرانه دارو چیست؟

یک سری داروها با بوتاکس سازگاری ندارند. البته تاثیر این داروها بر افراد یکسان نیست اما بهتر است احتیاط و حتما با پزشکتان مشورت کنید. 
هشدار: مصرف ترامادول، مشروب، مخدرها و قرص های روانگرد پس از تزریق بوتاکس به منزله خودکشی می باشد. در اینجا، مقصر خود بیمار است و پزشک جرمی مرتکب نشده! 
در ذیل، به 20 تا از مهمترین داروهای دشمن بوتاکس اشاره کرده ایم:

داروهای مرگ آور و بوتاکس

آیا بوتاکس برای قلب ضرر دارد؟

جواب: در مورد افراد سالم خیر.

تزریق بوتاکس برای بیماران قلبی فقط با مشورت و اجازه ی پزشک صورت گیرد. برخی مطالعات نشان داده که تزریق چند باره ی بوتاکس می تواند وضعیت بعضی از بیماران قلبی را بدتر کند؛ در عین حال، مطالعاتی داریم که حاکی از عدم تاثیر بوتاکس بر قلب افراد سالم می باشد. به هر حال، باید منتظر نتایج تحقیقات در آینده بود. 

آیا ترمیم بوتاکس هزینه دارد؟

آیا می دانید با انتخاب مراکز معتبر، اصلا به ترمیم بوتاکس در دو هفته یا دو ماه نیاز پیدا نخواهید کرد و هیچ هزینه اضافه ای بر شما تحمیل نخواهد شد؟! در واقع، دکتر آنقدر حرفه ای تزریق می کند که اثرات بوتاکس پس از دو هفته کامل ظاهر می شود. 
و اما، اگر پزشک شما کم تجربه باشد، احتمالا نیمی از بوتاکس برای دو هفته بعد تزریق می شود و نباید هزینه ای از این بابت از شما دریافت شود. 

در مورد هزینه ترمیم بوتاکس، خاطره ی دوستی را برای شما بازگو می کنم:

هزینه تزریق مجدد بوتاکس پس از دو هفته

          چندین سال قبل به مرکزی در تهران مراجعه کردم. دکتر دوز پایینی از بوتاکس را برای خط اخم من تزریق کردند. دو هفته منتظر شدم تاثیر خاصی مشاهده نکردم. باز مراجعه کردم. دکتر همان دوز را دوباره تزریق کردند. هزینه مجدد ندادم اما بعدها متوجه شدم که هزینه کل از همان ابتدا از من دریافت شده بود؛ در حقیقت نصف دوز تزریقی بار اول و نیمه دیگر بار دوم تزریق شده بود. به علاوه، متوجه شدم که بوتاکس های نصفه استفاده شده که برای فرد دیگری تزریق می شود و یا دو هفته بعد تزریق می شود نیز کارآیی خود را از دست می دهند. 

 

بهترین کلینیک بوتاکس صورت تهران

ترمیم بوتاکس در بهترین کلینیک بوتاکس صورت

یکسال تمام و با ناامیدی از نتیجه بوتاکس گذشت. اینبار دکترم را عوض کردم و به مرکز معتبری در شمال تهران (مرکز بوتاکس شریعتی مجموعه قدیمی اما بسیار مدرن و به روزِ تهران اسکین) مراجعه کردم. دکتر توضیح دادند که دوز پایین بوتاکس علت عدم تاثیر آن بوده. اینبار به جای بوتاکس چینی ارزان قیمت، یک برند معتبر با قیمت مناسب انتخاب کردم. البته برندهای اصل جهانی تاثیرگذاری  بیشتر و کیفیت و قیمت بالاتری دارند. 
بعد از انتخاب برند مرغوب مصپورت ایرانی، که بر خلاف تصورم روی پوست ما ایرانی ها خیلی بهتر از دیسپورت عمل می کند، در عرض کمتر از دو هفته خط اخمم کاملا ناپدید شد و اثر مصپورت تا چهار ماه ماندگاری داشت.  

هزینه تزریق بوتاکس پس از دو تا چهار ماه

گفتیم که امکان ندارد بوتاکس پس از دو هفته بر پوست شما اثر نکند مگر اینکه آب خالی تزریق شده باشد! در مواردی که پزشک عمدا یا به علت کم تجربگی دوز پایینی تزریق کند و اثرات آن پس از دو هفته کامل نشود، شما می توانید برای تمدید مراجعه کنید و هیچ پولی پرداخت نکنید.

برای ترمیم بوتاکس پس از دو تا چهار ماه، هر چه قدر مارک بوتاکس معتبرتر باشد، قیمت نیز بیشتر خواهد بود. هزینه نهایی پس از بررسی وضعیت پوست، سن، مارک انتخابی و مقدار واحد بوتاکس مورد نیازتان اعلام خواهد شد.
ماندگاری بوتاکس و دوز تزریق برای همگان یکسان نیست. 

پرداخت هزینه مجدد برای تمدید بوتاکس

اگر بدن شما به دلایل شخصی بوتاکس را بعد از دو هفته پس بزند، برای مثال در اثر حرارت حمام داغ و سونا، برای ترمیم مجدد احتمالا بایستی درباره هزینه با مرکز چک و چانه بزنید. باز هم تاکید می کنیم که با انتخاب بهترین کلینیک بوتاکس صورت هرگز با چنین مشکلاتی مواجه نخواهید شد. به این معنی که، هرگز به صرف هزینه اضافه برای تزریق مجدد بوتاکس نیازی پیدا نخواهید کرد. 

هشدار: اگر پزشک دوز مناسب تزریق کرده، عجله نکنید و دو سه هفته برای دیدن نتایج صبر کنید. تکرار دوز بالای بوتاکس ظرف دو هفته به عوارض افتادگی پلک، عدم تقارن ابروها، تاری دید، گیجی و حتی مسمومیت با بوتاکس منجرخواهد شد.

چند روز بعد از تزریق بوتاکس اثر میکند؟

اثر بوتاکس، بستگی به مارک و ژنتیک پوست خودتان، بین 5 تا 7 روز و در نهایت تا دو هفته بعد کاملا مشهود می باشد. 

اثر دیسپورت چند روز بعد از تزریق است؟

دیسپورت اصل از همان ساعات اولیه تزریق و سه روز اول اثرات خود را نشان می دهد. تاثیرگذاری مارک های دیگر ممکن است از 5 تا 14 روز متغیر باشد. 

عوارض بوتاکس دوز بالا

دوز پایین بوتاکس مانع از اثرگذاری کامل بوتاکس می شود به طوری که به ترمیم و تزریق مجدد نیاز پیدا می کنید. برعکس، دوز بالا همراه با تزریق نادرست نیز عوارضی را پدید می آورد:

 • افتادگی پلک ها، ناشی از عدم تزریق در نقاط مناسب (کم تجربگی دکترتون)
 • عدم قرینگی ابروها
 • بالا رفتن گوشه یک چشم ناشی از تزریق بد 
 • ماسکه شدن صورت یا مصنوعی شدن چهره
 • ماندگاری پایین بوتاکس (در برخی افراد به علت سوخت و ساز زیاد بدن و یا تزریق دوز پایین)
 • مسمومیت ناشی از دوز افراطی بوتاکس (برای مثال، تکرار دوز بالا در کمتر از یکماه فاصله از جلسه اول)

آیا ترمیم بوتاکس با کم کاری تیروئید رابطه دارد؟

پاسخ: به طور کلی خیر. ماندگاری بوتاکس در افراد مبتلا به کم کاری تیروئید نیز مانند افراد سالم بین 4 تا 6 ماه بوده.
دوز مناسب تزریق و انتخاب نقاط درست با عمق مناسب عوامل مهمتری می باشند. البته عواملی مانند سوخت و ساز و حرارت بالا ممکن است به کاهش ماندگاری بوتاکس منجر شوند.

ترمیم بوتاکس چشم گربه ای آی کت

ترمیم بوتاکس چشم گربه ای چیست؟

بوتاکس چشم گربه ای به لیفت کردن گوشه چشم ها با تزریق بوتاکس به مانند چشم های گربه می باشد. سلینا گومز، اسکارلت جوهانسون، تیلر سویفت، آماندا سیفرید و اِما استون از جمله بازیگران هالیوودی چشم گربه ای هستند. 

آیا بوتاکس چشم گربه ای برای بینایی ضرر دارد؟

خیر. اگر پزشک تکنیک تزریق با دوز مناسب را به درستی اجرا کنند نه تنها عوارض ندارد بلکه زیبایی چهره شما دوچندان خواهد شد. 

مزایای بوتاکس چشم گربه ای


مزایای تزریق بوتاکس چشم گربه ای عبارتند از:

 • ایجاد حالت کشیدگی در چشم ها 
 • رفع افتادگی پلک ها
 • رفع افتادگی دم ابروها
 • رفع چین و چروک دور چشم ها
 • افزایش زیبایی چشم ها و چهره
 • افزایش اعتماد به نفس
  بعضی از دخترخانم ها تحت تاثیر سلبریتی های کره ای یا هالیوودی مانند سلینا گومز به آی کت یا همان چشم گربه ای علاقه دارند. البته خانم های بالای سی چهل سال تمایلی به تغییر شکل چشم های خود به فرم روباه یا گربه fox-cat ندارند. آنها بیشتر برای رفع چین و چروک های دور چشم خطوط پنجه کلاغی، خط اخم و خطوط پیشانی برای تزریق مراجعه می کنند.

با تزریق بوتاکس می توانید شکل چشم هایتان را گربه ای کنید. 

ترمیم بوتاکس خط اخم و ابروها 

گفتیم که در صورت انتخاب بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس صورت، هیچگاه به ترمیم بوتاکس ابروها نیاز ندارید مگر اینکه دلایل دیگری دخالت کنند.  

نکته مهم:
برای تزریق بوتاکس خط اخم و بین ابروها حتما دقت کنید پزشک مجرب باشند. حتی اگر مارک اصل دیسپورت بزنید ولی پزشک باتجربه نباشد، امکان افتادگی دم ابرو، افتادگی پلک و عدم قرینگی ابروها وجود دارد. می توانیم مرکز شریعتی مجموعه تهران اسکین را به شما پیشنهاد کنیم. پزشک بسیار باتجربه و به روز می باشند. با تمامی تکنیک های به روز دنیا آشنایی کامل دارند.

بوتاکس خط اخم عمیق 

نقاط تزریق بوتاکس ابرو-خط اخم

نقاط تزریق بوتاکس صورت

ترمیم | تزریق بوتاکس پیشانی زنان

آیا تجربه درخشندگی پیشانی پس از تزریق بوتاکس را دارید؟
همه ی ما دوست داریم که پوست درخشان، صاف و پر از انرژی داشته باشم. 

حیف است که زنی جوان باشیم اما پیشانی پژمرده و خط اخم مان از ما یک شخصیت دیگر با عنوان بداخلاق عبوس و بی انرژی در نظر دیگران بسازد!  اما اصلا نگران نباشید. با یک جلسه تزریق بوتاکسِ دوز مناسب اصلا نیازی به ترمیم زودهنگام ندارید. پزشک مرکز شریعتی (آدیا-تهران اسکین) ناجی شماست. به علاوه، هزینه تزریق بوتاکس اصلا نگران کننده نیست. با کمی صرفه جویی می توانید همیشه زیبا و بانشاط بمانید. 

داستان واقعی زیر رو برای بانوان دوست داشتنی و خانه داری نوشته شده که…..

مقاله کامل تزریق بوتاکس پیشانی زنان

روشن شدن پوست با بوتاکس

شاید در نگاه اول برایتان عجیب باشد که ارتباط خوبی بین بوتاکس و روشن شدن پوست وجود دارد. 
بوتاکس اصلا کرم روشن کننده نیست اما عجیب پوست شما را درخشان تر و صاف تر جلوه می دهد. چرا؟ 

چرا با تزریق بوتاکس پوستم روشن تر می شود؟

خیلی ساده است. بوتاکس خطوط ناهموار روی پوست شما را محو می کند. خط لبخندتان دیگر عمیق نیست چون عضله ای که این خط را بیش از حد عمیق می کرد برای مدتی فلج شده. با رفع چین و چروک های دور چشم، دیگر افتاده و خسته به نظر نمی آیید. سرتان را با افتخار بالا می گیرید و خیالتان از بابت نگاه مخاطبتان راحت راحت است.

 

تجربه بوتاکس خط اخم

همسفری در قطار به من تلنگری زد و همان تلنگر من را به سمت بوتاکس کشاند. 
“خانم، شما مثل شوهر منی! مهربان، اما اگر کسی در نگاه اول شما را نشناسد فکر می کند بسیار بداخلاق و بدطینت هستی!”
آن همسفر خیلی رک و پوست کنده حرفی را زد که بارها از زبان دیگران شنیده بودم. باز هم مثل همیشه حسابی خشمگین شدم. از کوپه بیرون رفتم و با حس بد خودم کلنجار رفتم. آخر سر، حق را به همان “دیگران” دادم که همیشه در نظرم افرادی ظاهربین، خودنما، بی ملاحظه و بدجنس جلوه می کردند. آنها تقصیری نداشتند. هیچ آدمی دوست ندارد با صورتی اخمو روبرو شود و انرژی منفی بگیرد! 
از آن زمان یک لیست از ولخرجی های غیر ضروری را حذف کردم و به جای آن لیست جدیدی از جوانسازی پوست با روش های سنتی و مدرن تهیه کردم. در عمل همه ی آنها را اجرایی کردم؛ و خداوندا! چقدر تغییر چهره دادم! نظر دیگران دیگر برایم مهم نیست اما به وضوح در کارم، رفتارم و در ارتباط با دیگران موفق تر هستم. 

نکات بوتاکس حرفه ای

بهترین مرکز یا کلینیک بوتاکس صورت بایستی از تمامی ویژگی های زیر برخوردار باشد:

 • پزشک مجرب با دانش به روز و آگاه به تمامی تکنیک های تزریق بوتاکس
 • خرید بهترین و معتبرترین برندهای جهانی بتاکس
 • عدم تزریق بوتاکس های ارزان قیمت و چینی
 • عدم تزریق بوتاکس تاریخ گذشته یا مانده در انبار
 • نشان دادن جعبه ی بوتاکس پلمپ باز نشده در حضور مشتری
 • نسان دادن تمامی نوشته های روی ویال بوتاکس و تطابق آنها با جعبه محصول
 • توضیح درباره ی تاریخ تولید و انقضای محصول
 • توصیح درباره ی تفاوت هر برند
 • حاشیه سود منصفانه برای مرکز و قیمت منصفانه برای مشتری
 • پیگیری وضعیت بیمار قبل و بعد از تزریق بوتاکس
 • مشاوره رایگان آنلاین، تلفنی ای حضوری
 • وبسایت های رسمی و شبکه هاب اجتماعی همیشه در دسترس
 • در دسترس بودن پزشک
 • گوشزد کردن درباره مراقبت های قبل و بعد از بوتاکس
 • اجرای تمامی عمل های لیزر، زیبایی و جوانسازی پوست رایج در دنیا
 • آشنایی با تمامی تکنیک های جوانسازی پوست دنیا 

خرید اینترنتی بوتاکس مصپورت 500

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن