عجیب ترین مزایای بوتاکس برای مغز، عواطف و احساسات کدامند

عجیب ترین مزایای بوتاکس در رابطه با عواطف، خاطرات گذشته و مغز رو بخونید

Rate this post

عجیب ترین مزایای بوتاکس

سلام و شادمانه باشید.

بوتاکس عضلات حرکتی اخم بین ابروها، چین و چروک های پیشانی و خطوط لبخند رو غیر فعال می کنه. منظورمون از بوتاکس خط لبخند تزریق بوتاکس به عضله ی مربوط به خط لبخند هست وگرنه به خود خود ژل تزریق میشه نه بوتاکس.
بوتاکس میتونه، همزمان با فلج کردن عضلات صورت، بر سیستم عصبی در مغز نیز اثراتی بگذاره.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

در مطلب زیر، از منابع معتبر علمی کمک گرفتیم و به سوال جالب زیر پاسخ دادیم: 
آیا از نظر علمی، تزریق بوتاکس می تونه به بهبود روحیه ی افرادی کمک کنه که
1. دایم خاطرات تلخ زندگی شون رو در ذهن مرور می کنن،
2. دچار عواطف و هیجانات نامتعادل و بیش از حد درگیر غم و اندوه دیگران میشن،

3. و یا به خاطر همین عواطف افراطی قدرت “نه گفتن به دیگران” رو ندارن و از پیشرفت های مالی و اجتماعی عقب می مونن؟

 

داستان عجیب ترین مزایای بوتاکس برای من

داستان واقعی عجیب ترین مزایای بوتاکس برای من

تا قبل از تزریق بوتاکس، به اندازه ی موهای سرم بهم می گفتن چقدر خط اخمت عمیقه و چقدر در لحظات اول آشنایی سرد، عبوس و بداخلاق نشون میدی. حتی پارسال یه روز غروب که ماسک زده بودم، خانمی توی مغازه خیاطی فکر کرد من مادربزرگ بچه ی کوچولوم هستم. میدونین چرا؟ از روی خط اخمم! من سالها بود که به این تیکه ها عادت کرده بودم و بدون ناراحتی سریع ازش سوال کردم: “یعنی منِ 40 ساله اینقدر پیر به نظر میرسم که فکر کردی مادربزرگ بچه ی خودمم؟” اما کمی بعد که لحظه ای ماسکم رو برداشتم بهم گفت که خیلی جوانتر از سن 40 به نظر میرسی و اگه ماسک نزده بودی و اخم نداشتی فکر می کردم 30 سالته! 

خلاصه، این حرف آخریش خورد تو ذوقم. به خودم گفتم من می تونم 10 سال جوونتر به نظر برسم پس چرا بوتاکس نزنم. این بود که سه تا عکس از نیم رخ، تمام رخ و از نزدیک خط اخمم گرفتم. عکس ها رو از واتزاپ به مدیریت مرکز زیبایی شریعتی فرستادم و ایشون به دکتر نشون دادن. دکتر گفتن که با یه بوتاکس مردونه مشکلت کامل حل میشه و چهره ت طبیعی در میاد. راستش رو بخواین تصورم این بود که بوتاکس روی خطوط اخم من جواب نمیده و باید جراحی کنم. وقتی حضوری مراجعه کردم با دکتر شوخ طبعی مواجه شدم که بهم یه دنیا امید داد. گفتش که جراحی خط اخم برای سن شما زوده و عوارض ایجاد می کنه. خلاصه، بوتاکس دیسپورت اصل زدم که گرون قیمت بود ولی ارزشش رو داشت. بعد از 5 ماه ماندگاری بوتاکس، دوباره تمدید کردم. 

 

تجربه بوتاکس من و درمان هیجانات منفی با بوتاکس

تجربه بوتاکس من: خداحافظی با هیجانات منفی و حس اندوه

بعد از دو بار تمدید بوتاکس به تجربه احساس کردم که دیگه مثل قبل به اتفاقات تلخ گذشته یا غم های دیگران فکر نمی کنم. آخه من خیلی عاطفی بودم و همین عاطفه ی زیاد خیلی جاها منو از زندگی و شادمانی عقب انداخته بود. به خاطر مهربانی بیش از حد از نظر مالی ضرر می کردم و قدرت “نه گفتن به دیگران” رو از دست داده بودم. 
تزریق بوتاکس اثر عجیبی روی زندگیم گذاشت. هر بار شوهرم برای زیبایی من خرج می کنه و ارج بیشتری پیدا کردم. دیگه مانند گذشته دایم خاطرات تلخ رو مرور نمی کنم و یه جورایی خونسردتر شدم. من شنیده بودم تزریق بوتاکس یه جور مکمل برای درمان افسردگی هست ولی اینبار خودم به صورت واقعی تجربه ش کردم. تمرین های زیادی برای متعادل کردن احساساتم در ارتباط با دیگران و اطرافیان کردم ولی هیچکدوم به اندازه ی تزریق بوتاکس جواب ندادن! 

این مقاله رو نوشتم که برم سراغ منابع علمی و معتبر بوتاکس و جواب سوال مهمی رو بگیرم که ممکنه شما هم جویا باشین: “راسته که بوتاکس روی عواطف و مغز تاثیر میگذاره”؟ برای خواندن بهترین جواب های علمی، با “مثل من” همراه باشین.

عجیب ترین مزایای بوتاکس برای مغز، عواطف و احساسات کدامند
عجیب ترین مزایای بوتاکس: ارتباط بوتاکس با عواطف، مغز و حالات چهره

وقتی بوتاکس می زنیم، نمی تونیم حالات چهره مانند اخم و شادی رو به خوبی نشون بدیم. تا عضلات چهره حرکت نکنن، مغز پیام های شادی و اخم و غیره رو از فرستنده ها دریافت نمیکنه. به علاوه، علم جدیدا به این نتیجه رسیده که بعد از تزریق بوتاکس، عواطف در ما ممکنه کمرنگ تر بشن! اما آیا این اتفاق به ضرر ماها تموم میشه؟ 
برای جواب، مقاله کوتاه زیر رو با هم مرور می کنیم: 

برای درک اثر بوتاکس بر عواطف خود، میریم سراغ مهمترین نقطه در پیشانی که در طب سوزنی بهش میگن یین تانگ، یعنی نقطه ی دریافت ادراکات و فعالیت قوه های عاطفی. به این نقطه میگن “چشم سوم” که با غده ی پینه آل در مغز در ارتباطه. چشم سوم انسان نقطه فعالیت ادراکات درونی و مستقیم و خیلی ریز هست. بسیاری از مواد شیمیایی از جمله فلوراید، قرص های ضد افسردگی، مکمل های آب و غیره می تونن بر فعالیت چشم سوم (در واقع بر غده ی پینه آل مغز) تاثیر بگذارن. به عبارتی، از ادراکات و حس های درونی و عاطفی ما بکاهند!

به قول نویسنده، تزریق بوتاکس شبیه مصرف قرص تیلنول می مونه که  احساسات رو در مصرف کننده کمرنگ تر میکنه. حالا سوال اینجاست که اگه عواطف و ریزبینی یک شخص به اتفاقات اطرافش از حد تعادل بیشتر باشه به طوریکه به کیفیت زندگی اون فرد لطمه بزنه، می تونیم بگیم بوتاکس میتونه این عواطف رو متعادل کنه؟

هر چند واکنش مغز و بدن هر یک از ما به مواد بوتاکس با دیگری متفاوت هست، طبق برخی مطالعات، تزریق و تمدید بوتاکس احتمالا به عنوان یک مکمل درمانی برای آدم هایی در شرایط افسردگی، سوگ، درگیر خاطرات و عواطف گذشته و ریزبینی بیش از حد و آزاردهنده مفید خواهد بود. 

نتیجه گیری مقاله: اثرات مثبت و منفی بوتاکس بر مغز و عواطف همواره در مطالعات گوناگون مورد بحث بوده و هنوز به تایید رسمی نرسیده. به عبارتی، هنوز علم مغز اونقدر پیشرفت نکرده که بتونیم از تمامی ارتباطات بین سیستم های عصبی در مغز و اعمال، احساسات و ادراکات خود باخبر بشیم. دانشمندان مشغول تحقیق درباره ی تاثیرات متقابل ذهن و بدن، از جمله تاثیر بوتاکس بر ارتباط بین حرکات بدن و ذهن و عواطف، هستند. 

بنابراین، بهتره تزریق بوتاکس رو به زمانی موکول کنیم که به سن بالای 30 و بزرگسالی رسیدیم و  مراحل یادگیری های سریع و عمقی به کمک ادراکات و عواطف مستقیم رو رد کردیم. 

خطرات و عوارض تزریق بوتاکس ارزان قیمت

دوست عزیز، تزریق بوتاکس مرغوب نتایج شگفت انگیزی برای تغییر زندگی شما به دنبال خواهد داشت. اگه ذهن شما فقط بر قیمت ارزان بوتاکس و شلوغی مرکز یا کلینیک مورد نظرتون متمرکز باشه، احتمال ضرر، تحمل عوارض و پشیمانی براتون دوچندان خواهد بود! علتش اینه که بوتاکس های ارزان قیمت اصلا مرغوب نبوده و توسط مافیای زیبایی تولید و لابلای بوتاکس های چینی با نام های جعلی روانه بازار می شوند. در کل، خودِ بوتاکس چینی اصلا مورد تایید وزارت بهداشت نیستند. به علاوه، شلوغی یه مرکز دلیل بر معتبر بودنش نیست. افراد زیادی هستن که به علت کمبود بودجه به بوتاکس ارزان روی میارن و از عوارض آن در ماههای آینده بی خبرن.  

برای تشخیص بوتاکس اصل و مرغوب دو راه دارین:

  1. نشانگان بوتاکس اصل رو به کمک لینک زیر شناسایی کنین:
    7 روش تشخیص بوتاکس اصل از تقلبی
  2. مراکز و دکترهای خوب بوتاکس رو شناسایی کنین چون اصلا بوتاکس نامرغوب و ارزان قیمت نمی زنن

عوارض تزریق بوتاکس تقلبی یا ارزان قیمت

  1. ایجاد واکنش های آلرژیک در پوست و بدن
  2. آلرژی پوستی در بلند مدت مانند کهیر، راش، قرمزی ناگهانی
  3. ایجاد عفونت، زخم و تاول
  4. سمی کردن بدن در حد خطرناک
  5. افتادگی شدید عضلات، برای مثال پلک ها یا فلج کردن عضلات کناری
  6. و غیره.

مشاهده ی قیمت بوتاکس اصل و مرغوب: دیسپورت، زئومین، مسپورت ایرانی…

دوستان عزیز، درسته که لینک فوق قیمت های لیزر موهای زائد رو درج کرده اما با تماس تلفنی و آنلاین (اینستاگرام و غیره) می تونین خیلی راحت از قیمت های انواع بهترین مارک بوتاکس باخبر بشین. البته قیمت اصلی بالا پایین داره چون اول باید وضعیت پوستتون بررسی و بستگی به وسعت مشکل ناحیه مورد نظر، مقدار واحد و دوز بوتاکس تعیین بشه. می تونین از چهره تون عکس بفرسین تا حدودی قیمت براتون تخمین زده بشه.   

از تخفیف های طلایی و ویژه بوتاکس باخبر شوید:

تخفیف ویژه بوتاکس در بهترین مراکز بوتاکس

بیشتر بدانید:

چرا نباید بوتاکس ارزان قیمت تزریق کرد؟

خیابان شریعتی تهران قدم می زدم و سر راهم به چند مرکز زیبایی سر زدم. می خواستم درباره ی قیمت انواع مارک بوتاکس سوال کنم. 

نکته جالب برای من این بود که در میان حدود 5 مرکز بوتاکسی که مراجعه کردم، تنها یکی از مراکز از تزریق بوتاکس های ارزان قیمت چهار تا پانصد هزار تومانی اجتناب می کرد. علت رو جویا شدم. بهم گفتند که این مرکز فقط بوتاکس مارک معتبر تزریق می کند و مارک های ارزان قیمت چینی و غیر مرغوب بوده و مورد تایید وزارت بهداشت نمی باشند. با توجه به اینکه چند سال پیش خودم بوتاکس چینی زده بودم و دچار عوارض اگزما، کهیر و در کل آلرژی پوستی بلند مدت شدم، به راحتی این نظر رو پذیرفتم. 

اینبار به آخرین مرکز مراجعه کردم و حدود دو میلیون خرده ای مارک دیسپورت و مقدار کمی ژل مرغوب به صورت ترکیبی به خط اخم بین ابروهام تزریق شد. نتیجه بسیار رضایت بخش بود و حدود شش ماه ماندگاری داشت. از اینکه کوچکترین عوارض بوتاکس برای من اتفاق نیافتاد، خیلی خوشحال بودم و هستم. 

نکته جالب تر اینکه، ابتدا تصورم بر این بود که تعداد زیاد مراجعه کننده در یک مرکز نشانه ی معتبر بودن آن مرکز است. اما کم کم متوجه شدم که افراد به خاطر ارزان قیمت بودن بوتاکس به اینگونه مراکز مراجعه می کنند وگرنه دلیل بر اعتبار مرکز نیست. بر خلاف تصورم، آخرین مرکز مورد نظرم، تعداد مراجعین کمتر اما خاص داشت. افرادی که به نتایج کیفی و مرغوب بودن برند بوتاکس اهمیت می دادند بیشتر به این مراکز مراجعه می کردند. نوبت ها بسیار منظم و هیچگونه شلوغی در کار نبود. هر مراجعه کننده ای که در مرکز باهاش صحبت کردم، از ماندگاری نتایج و کیفیت بالای تزریق بوتاکس و ژل رضایت زیادی داشت. 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن